Sklad - VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD - ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

Pravidla obchodu.

1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních ůdajů.

2.  Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3.  Ceny uvedené v e-shopu jsou platné pro elektronické objednávky jsou platné po dobu zveřejnění na e-shopu, do doby vystavení nové cenové nabídky. V kamenném obchodě  se  mohou lišit. Firma si vyhrazuje právo na změnu cen v ceníku zboží.  Proto, zejména při větších objednávkách, se informujte na aktuální ceny, popř.  si vyžádejte aktuální ceník. U vybraného sortimentu dodáváme smluvním partnerům zboží za nejlepší ceny, bez ohledu na odebrané množství.
 

4.  Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Jak nakupovat
IPtel 571 417 977, www.soucastky.eu, prodej náhradních dílů,
Dodací podmínky
Doadací podmínky
Možnosti platby
balíkovna, česká pošta, 194995316/0300, www.soucastky.eu,
Reklamační řád
Odstoupení od smlouvy
Ochrana údajů
www.soucastky.eu

designed by 2023 | contents ©2024 ELEKTRO - SATELITY - POČÍTAČE | powered by Online Shop PM2023 & Quick.Cart