Sklad - VELKOOBCHOD - MALOOBCHOD - ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

Elektronika pro domácnost - Plašení zvířat

Odpuzovač FORMAT OdH1-MAX 

Vaše cena: Kč s DPH
Běžná cena:699,00 Kč
Ušetříte - sleva:15.59% / 109,00 Kč
Množství skladem:1
Množství:
Formát OdH1 MAX

Odpuzovač FORMAT OdH1-MAX

Popis produktu
Zvukově-ultrazvukový elektronický odháněč myší, kun, krys, lasiček a potkanů. Jedná se o ryze český produkt s dlouholetou tradicí na trhu (od r. 1991) vyráběný přímo u nás ve firmě FORMAT1 spol. s r. o. Spolehlivý, výkonný, za dobu více jak 29 let ověřený mnoha zákazníky. Neškodný jak pro člověka a domácí hospodářská zvířata.
Přístroj vytváří pro škůdce nepříjemné zvukové prostředí (v oblasti hranice slyšitelného zvuku a ultrazvuku), škůdci postupně opustí chráněný prostor. Přístroj je tedy naprosto humánní, nezabíjí zvířata, neškodí jim, pouze jim znepříjemní pobyt v chráněném prostoru, tedy je odhání. Nevyužívá žádných chemických přísad.
Vzhledem k tomu, že vyluzované zvuky jsou na hranici slyšitelného pásma, není vhodný do obydlených prostor (obývák, kychyň apod.)

Plašič na myši OdH1 MAX neškodí domácím zvířatům, jako např. pes, kočka, králík, slepice apod. Neškodí ptákům, lze instalovat i do voliér pro exotické ptactvo. Je vhodný do kurníků pro ochranu krmiva i slepic.
Pro větší plochy lze využít nejvýkonnější typ OdH1SuperMAX, anebo v případě členitější chráněné plochy lze pořídit dva či více přístrojů ODH1 MAX. Navzájem se neovlivňují a jejich účinnost se zvýší.
Kam je OdH1 MAX určen:
Do jakýchkoliv trvale neobydlených prostor o velikosti do cca. 200 m2. Vzhledem k většímu výkonu je určen pro větší plochy místností či prostor. Mohou to být velké sklepy, garáže, členitější půdy, velké chaty a chalupy po dobu nepřítomnosti obyvatel. Není určen do obývaných prostor.
Jak OdH1 MAX odhání:
Přístroj vydává ultrazvukové vlny na hranici pásma slyšitelnosti a v ultrazvuku. Po zapnutí přístroje je tedy občas mírně slyšet. Frekvence zvuku se zcela náhodně mení, jak ve své výšce, tak v čase. Je tedy nenávykový! Je to z důvodu, že na jeden trvalý tón si škůdce postupně zvykne a přístroj pak přestává být účinný.
Jak se přístroj OdH1 MAX instaluje:
Jak se přístroj OdH1 MAX napájí:
Vzhledem k velkému akustickému výkonu lze přístroj napájet pouze na síťový adaptér k tomuto účelu určený.
Požadavky na napájecí zdroj: 9-12V DC 100mA, stabilizovaný
Napájecí adaptér není součástí dodávky!

Účinost na: myši, kuny, krysy, lasičky a potkany
Zvuky: na hranici slyšitelného pásma a v oblasti ultrazvuku. Náhodně přelaďované v čase i frekvenci, nepravidelně dlouhé tóny s nepravidelně dlouhými přestávkami
Účinná plocha: cca. 200m2, tedy plocha cca. 20x10 m
Rozměry: 185 mm (š) x 88 mm (v) x 31 mm (h)
Hmotnost bez adaptéru: 0,16 kg
Instalace: do uzavřených či polouzavřených prostor
Okolní teplota: -20°C až +60°C
Prostředí: vnitřní
Země původu: Česká republika

« zpět
designed by 2023 | contents ©2023 ELEKTRO - SATELITY - POČÍTAČE | powered by Online Shop PM2023 & Quick.Cart